De persberichten van politie team Hellendoorn van zaterdag 27 oktober 07:00 uur t/m maandag 29 oktober 2012 07:00 uur.
Zaterdag 27 oktober 2012
Brandstichting
Bachlaan te Nijverdal
Op zaterdag, 27 oktober 2012, om 20:07 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding dat de jeugd een vuurtje aan het stoken was op het Componistenplein in Nijverdal. Toen de politie Hellendoorn ter plaatse
kwam was er geen jeugd meer aanwezig. Er smeulden nog drie kleine brandjes op het plein. Op de Bachlaan zelf brandde ook nog een klein vuurtje.
Opvallend rijgedrag
Albert Einsteinstraat te Nijverdal
Op zaterdag, 27 oktober 2012, om 20:57 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding dat er op de Albert Einsteinstraat in Nijverdal een auto slingerend rond zou rijden waarbij de inzittenden uit het raam hingen.
Er is contact gezocht met de melder zodat bekend bleef waar de auto zich bevond. Net voorbij Raalte heeft de politie Hellendoorn de bestuurder van het voertuig voorzien van een Duits kenteken een stopteken kunnen geven. Men heeft gesproken met de bestuurder en hem laten blazen, echter de bestuurder had niet gedronken.
Zondag 28 oktober 2012
Geluidsoverlast
Dille te Nijverdal
Op zondag, 28 oktober 2012, om 02:14 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding van geluidsoverlast aan de Dille in Nijverdal. Ter plaatse gekomen bleek er veel muziek en gepraat vanuit een achtertuin te komen.
De 27-jarige bewoner is verzocht de muziek uit te zetten, waar gehoor aan werd gegeven. Nadien is er geen melding van geluidsoverlast meer geweest.
Overtreding
Stationsstraat te Nijverdal
Op zondag, 28 oktober 2012, om 02:15 uur zag de politie Hellendoorn dat een 32-jarige man uit Nijverdal, midden op de openbare weg, de Stationsstraat in Nijverdal, aan het wildplassen was.
Hierop werd de 32-jarige man aangesproken en werd hem een proces-verbaal toegezegd. Toen de politie Hellendoorn hem vroeg naar zijn identiteitsbewijs kon hij deze niet tonen. Mede gelet op zijn gedrag is hij toen aangehouden voor het niet kunnen tonen van een identiteitsbewijs. Er wordt proces-verbaal tegen hem opgemaakt.
Brandstichting
’t Caphorst te Daarle
Op zondag, 28 oktober 2012, om 03:19 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding van een brandje aan ’t Caphorst te Daarle. De 31-jarige bewoonster was door twee buurjongens gewaarschuwd dat haar containers in brand stonden. Het brandje is door de buurtbewoners zelf geblust. De 31-jarige bewoonster zal nog aangifte doen. Door de politie Hellendoorn zal deze brandstichting verder in onderzoek worden genomen.
Bent u getuige geweest van deze brandstichting of heeft u nadere informatie over deze brandstichting, dan verzoeken wij u contact op te nemen met de Politie Twente, team Hellendoorn, bereikbaar op 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem, bereikbaar op 0800-7000.
Geluidsoverlast
Van Limburg Stirumstraat te Nijverdal
Op zondag, 28 oktober 2012, om 04:41 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding van geluidsoverlast aan de van Limburg Stirumstraat te Nijverdal. Echter toen de politie Hellendoorn de melding kreeg van deze overlast was dit al een half uur gaande. Toen de politie Hellendoorn ter plaatse kwam heeft men geen overlast meer waargenomen.
Maandag 29 oktober 2012
Overige verkeerszaken
Nijveldserf te Nijverdal
Op maandag, 29 oktober 2012, om 03:12 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding dat er personen aan het crossen zouden zijn op het Nijveldserf in Nijverdal. De politie Hellendoorn is ter plaatse gegaan maar heeft deze personen helaas niet meer aangetroffen.