Nieuw reisboek Ada Rosman

Datum: 26-02-2013

Een nieuw boek(je), misschien zelfs de start van een nieuwe serie. In de herfst van 2012 hebben Ada en Jan Rosman een autoreis door Jordanië gemaakt. Het rustige en boeiende koninkrijk in het onrustige Midden-Oosten. Naar aanleiding van  deze reis is kleintje Wombat, Verre bestemmingen dichtbij verschenen.

 

 

 

 

 

Het boek met de titel ‘Woestijnkastelen en stadskamelen - op reis door Jordanië’ is te koop bij de boekhandel en gesigneerde exemplaren zijn direct bij de auteur te verkrijgen. 

Het boek bevat

  • 92 pagina’s vol reisbelevenissen en tips
  • 12 pagina’s met kleurenfoto’s
  • duidelijke landkaart
  • literatuurlijst
  • woordenlijst
  • handige tips
  • ISBN 9783848231324 

Kijk voor alle info op www.adarosman.nl



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Raimond schreef op 28-02-2013

Natuurlijk gaat deze weer in de verzameling net als alle andere. We gaan er wederom van genieten. Ada bedankt voor het schrijven en uitgeven van zoveel moois!

Uw reactie

Naam:
Bericht: