Basisschool De Drie Linden uit Hellendoorn heeft zich aangemeld bij Serious Request. Elk jaar wordt er een crossloop georganiseerd waarbij een deel van de opbrengst naar een goed doel gaat. Omdat het glazen huis dit jaar in Enschede staat was de keuze van het goede doel al snel gemaakt.
Een voorlichtster van het Rode Kruis kwam uitleggen dat dit jaar geld ingezameld wordt voor babysterfte wereldwijd. Elke 6 seconden overlijdt een baby! Daar waren de kinderen erg van onder de indruk. De ideeën voor allerlei acties kwamen al snel op. Een kleuter stelde zelfs voor om dan maar hun huis te verkopen….
Vrijdag was het dan zover: Na een warming-up in het weiland kon de crossloop van start gaan. Modder, waterbakken, boomstammen en andere hindernissen werden met plezier getrotseerd. Vele ouders en opa’s en oma’s moedigden de kinderen aan.
Hoe hoog de geldthermometer is opgelopen weten we nog niet precies. En er komen nog meer acties. Op 19 en 20 december als de dj’s weer in het glazen huis zitten zal er van alles te beleven zijn op en voor het schoolplein van De Drie Linden. Kinderen, ouders en team hopen zoveel mogelijk geld naar Enschede te kunnen brengen: Let’s hear it for the babies!