Vogelvereniging Zang en Kleur afdeling Nijverdal/Hellendoorn organiseert op zaterdag 6 Oktober 2012 een vogelbeurs in het clubgebouw van de P.V. Vitesse aan de veldsweg 11 te Nijverdal.
Er worden kanarie, s tropen parkieten en duiven verwacht. Alleen hoenderachtigen worden niet toegelaten i.v.m. artikel 3 van de veeziektewet.
De vogelbeurs is geopend van: 13.30 uur t/m 15.30 uur.
De voorzitter is Theo Wijnberg
Entree is Gratis
Ook mag iedereen hier hun vogels te koop aanbieden hiervoor hoeft men geen lid van de vogelvereniging te zijn ook voor handelaren gratis.
Men moet echter het welzijn van de dieren wel in acht nemen zoals dat voor een vogelbeurs is voorgeschreven.
Voor degene die geen vogels wil kopen maar gezellig een praatje wil maken onder het genot van een drankje heeft hiervoor de mogelijk aan de bar van Vitesse die tijdens de vogelmarkt geopend is.
Tevens liggen er vogelbladen die men ook mag meenemen .