Politieberichten team Hellendoorn van donderdag 20 december

Datum: 20-12-2012

Politie Persberichten van maandag 17 december 2012 07:00 uur tot en met donderdag 20 december 2012 07:00 uur

 

Maandag 17 december 2012

 

Aanrijding materieel 

De Joncheerelaan te Nijverdal 

Op maandag 17 december 2012 om 19:30 uur kreeg de Politie Hellendoorn het verzoek om naar de Joncheerelaan/Trompweg in Nijverdal te rijden in verband met een aanrijding. 

Een 17-jarige man uit Zuna reed in zijn brommobiel over de Joncheerelaan, komende vanuit Nijverdal en rijdende in de richting van Hellendoorn. Hij wilde op de kruising linksafslaan in de richting van de Trompweg in Nijverdal. Een 52-jarige vrouw uit Hellendoorn reed over de Joncheerelaan, zij kwam uit tegenovergestelde richting met haar auto. Het verkeer kreeg in beide richtingen tegelijk groen bij de verkeerslichten. Beide betrokkenen zijn opgereden, waardoor een aanrijding ontstond op de kruising. De brommobiel was zodanig beschadigd dat deze moest worden afgesleept. 

 

Verkeerscontrole

Meyboomstraat te Nijverdal

Op maandag 17 december 2012 is er van 07:30 uur tot 08:10 uur gecontroleerd op de fietsbrug bij de Meyboomstraat in Nijverdal. Er waren klachten binnen gekomen bij de politie dat fietsers naast elkaar fietsten waardoor de tegemoet komende fietsers in het gedrang komen en dit leidt tot botsingen. 

De politie heeft ter plaatse deze personen aangesproken en hen verzocht achter elkaar te fietsen.

Ook heeft een zelfde controle plaats gevonden op dinsdag 18 december 2012. 

Inmiddels is er overleg geweest met de Gemeente Hellendoorn voor het snoeien van de bossage, dit daar de mensen uit moesten wijken waardoor ook vervelende situaties ontstonden.

Tevens zijn er ter plaatse 3 bekeuringen uitgeschreven voor het niet in orde hebben van de verlichting van hun fiets.

 

Dinsdag 18 december 2012  

Diefstal  

Duivecatelaan te Nijverdal

Op dinsdag 18 december 2012 is er aangifte opgenomen van diefstal van 2 metalen tafels en een aantal metalen buizen. Deze tafels en buizen zijn weggenomen in de periode tussen 05 december 2012 en 12 december 2012. Vermoedelijk heeft men toegang tot het terrein gekregen door een slot te verbreken. Men heeft zich de toegang verschaft tot het terrein vanaf de Peereboomsweg. De tafels die zijn weggenomen hebben een afmeting van 1.20 meter bij 6.00 meter. Mede gelet op het formaat van deze tafels is het misschien mogelijk dat deze diefstal iemand is opgevallen en kan men vertellen wat er met de tafels is gebeurd. 

Bent u getuige geweest van deze inbraak of heeft u informatie dan verzoeken wij u contact op te nemen met de Politie Twente, team Hellendoorn, bereikbaar op 0900-8844 of via Meld Misdaad Anoniem, bereikbaar op 0800-7000.

 

Algemene verkeerscontrole 

Verschillende locaties in  Nijverdal

Op dinsdag 18 december 2012 is er op verschillende locaties in Nijverdal een algemene verkeerscontrole gehouden. 

Van 07.30 uur tot 07.50 uur is er gecontroleerd op de Meyboomstraat, hier zijn 3 processen-verbaal uitgeschreven voor het niet in orde hebben van de verlichting. Aansluitend heeft deze controle ook plaats gevonden aan de Willem de Clerqstraat, hier zijn ook 3 processen-verbaal uitgeschreven voor hetzelfde feit.

Ook is er van 07.30 uur tot 08.30 uur gecontroleerd aan de Rijssensestraat, hier zijn ook 2 processen-verbaal uitgeschreven voor het niet in orde hebben van de verlichting. Ook viel het de Politie op dat veel jeugdigen de rotonde aan de verkeerde zijde passeren, hiertegen is waarschuwend opgetreden. 

Van 08.00 uur tot 08.30 uur is er gecontroleerd aan de Bachlaan, hier is 1 proces-verbaal uitgeschreven 

voor het niet dragen van de gordel. Verder is er een proces-verbaal uitgeschreven voor het overschrijden van de maximum snelheid op de Boomcateweg, alwaar de toegestane snelheid 50 km per uur is en er 68 km per uur werd gereden. 

 

Dronken persoon 

Bachlaan te Nijverdal

Op dinsdag 18 december 2012 om 21:26 uur kreeg de politie Hellendoorn de melding dat er een dronken man voorbijgangers aan het uitschelden was. Deze 47-jarige man kreeg proces verbaal voor openbare dronkenschap en is vervolgens overgebracht naar het Politie Arrestantencentrum Twente in Borne.

 

Woensdag 19 december 2012    

 

Verdachte situatie

Ninaberlaan te Hellendoorn

Op woensdag 19 december 2012 om 10:13 kreeg de politie Hellendoorn de melding dat er door 2 personen foto’s werden gemaakt van woningen. De Politie heeft naar de personen uitgekeken en trof ze aan. Het bleek dat deze 2 personen uit het buitenland kwamen en hier waren voor een sportwedstrijd. Zij verbleven in een hotel in Hellendoorn en vonden de huizen in onze gemeente Hellendoorn de moeite waard om vast te leggen. 

 

Donderdag 20 december 2012

 

Aanrijding materieel

Grotestraat te Nijverdal

Op donderdag 20 december 2012 om 02:30 uur reed de politie Hellendoorn over de Grotestraat in de richting van Haarle. Daar troffen ze een voertuig aan met schade. Er is gesproken met de 19-jarige bestuurder van het voertuig, afkomstig uit Breda. Kennelijk was de bestuurder tijdens het rijden in slaap gevallen, is hij van de weg geraakt en heeft hij een verkeersbord omver gereden. De Gemeente Hellendoorn is in kennis gesteld van de beschadiging van het verkeersbord.

 

 

 

 

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: