Rolstoelen voor De Welle

Datum: 28-09-2023

8.41 uur - Dankzij sponsoring van de Stichting Ondersteuning Senioren (SOS) heeft De Welle meerdere rolstoelen kunnen aanschaffen. Deze worden ingezet bij activiteiten in de ontmoetingsruimtes De Cirkel en Bendien Smitshof in Nijverdal en De Eik in Hellendoorn. 

 
Vrijwilligers kunnen de rolstoelen gebruiken om deelnemers die slecht ter been zijn op te halen en weer weg te brengen. Zo kunnen ook degenen die (tijdelijk) minder mobiel zijn, toch deel blijven nemen aan de ontmoetingsactiviteiten van De Welle. 
 
Wilt u meer informatie over onze activiteiten? Neem dan contact op met de Welle 0548-638810 of kijk op onze website: www.stichtingdewelle.nl.
 
 
 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: