Erica en Martijn Alberts van Wijn & Whiskyhuis Nijverdal trotse eigenaren van Máximastraat 10

Datum: 30-03-2022

05:57 uur - Op maandag 28 maart werd de akte gepasseerd en werd het officieel. Na 8 jaar huren zijn Erica en Martijn met hun Wijn & Whiskyhuis de trotse eigenaren van het pand aan de Máximastraat.

De gemeenteraad gaf het college van burgemeester en wethouders de opdracht om waar mogelijk onroerend goed te verkopen. Erica en Martijn waren er na 8 jaar huren klaar voor. 'We hebben een geweldige klantenkring opgebouwd, we hebben nog elke dag veel plezier in ons werk en na 8 jaar is het bedrijf klaar voor deze stap die wij met volle overtuiging zetten', vertelt Martijn.

Erica vult hem aan: 'het is mooi om te zien hoe we de afgelopen jaren gegroeid zijn dankzij onze klanten, zowel privé als het bedrijfsleven, weet ons te vinden. Natuurlijk was het in het begin spannend. Je weet echt niet hoe het gaat lopen. Wij hebben nog veel mooie ideeën in ons hoofd, die we op den duur ook werkelijkheid willen laten worden. Op naar vele mooie jaren met onze prachtige en groeiende klantenkring, maar dan vanuit onze echt eigen stek. Want zo voelt dat nu wel. Het is echt van ons'. 

'Vanuit de gemeente zijn we ontzettend blij met ondernemers als Erica en Martijn. Zij durfden het 8 jaar geleden aan om te starten met hun onderneming en hebben laten zien dat er veel mogelijk is. We willen hen dan ook van harte feliciteren met deze stap', sluit wethouder Margreet Overmeen – Bakhuis af.

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Shaggie schreef op 30-03-2022

kortom chapeau Erica en Martijn

Harm schreef op 30-03-2022

Erica en Martijn: Proficiat met deze stap, het is jullie gegund....

Uw reactie

Naam:
Bericht: