Wandelen met een natuurgids over de Sallandse Heuvelrug!
Datum: 17-02-2016
12.38 uur - Zondag 21 en 28 februari gaat een ervaren natuurgids de paden op en de lanen in. Op de Sallandse Heuvelrug valt namelijk altijd wel wat te beleven. Het vertrekpunt is het Buitencentrum Sallandse Heuvelrug, Grotestraat 281, 7441 GS Nijverdal.
Afhankelijk van het moment en het weer kan hij/zij allerlei leuke weetjes vertellen over het bos en haar bewoners.
U wandelt door het bos en langs de akkers van Twilhaar. De natuurgids vertelt u graag over de natuur, historie en cultuur van de Sallandse Heuvelrug.
Ervaar het reliëf van de Sallandse Heuvelrug. Inderdaad, op sommige plekken is de Sallandse Heuvelrug toch steiler dan u eigenlijk zou verwachten. De knoppen staan op springen, de vogels beginnen al wat te zingen. De lente staat op beginnen. Geniet van de sfeer van het bos. Gewoon, heerlijk wandelen! Bij Staatsbosbeheer is het mogelijk!
Kosten voor deelname zijn voor volwassenen € 3,-- en kinderen t/m 12 jaar € 1,-- De activiteit start om 14.00 uur duurt ongeveer anderhalf uur. De tocht is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Voor aanmeldingen en/of meer informatie kunt u contact opnemen met het Buitencentrum, T 0548-612711.
Het Buitencentrum is geopend van ma t/m zo van 10.00 uur tot 16.00 uur.
Kom op en wandel mee!
Reacties via Facebook
Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.
Reacties
Uw reactie