12.04 uur - Trek uw wandelschoenen aan voor een heerlijke winterwandeling! Op zondag 28 februari kunnen geïnteresseerden meewandelen op de Lemelerberg met’ Eenzaam maar niet alleen’. Na afloop van de wandeling wordt er gezellig koffie gedronken bij restaurant ‘De Lemelerberg’.
William S. Burroughs schreef op 03-02-2016Eenzaam is de overtreffende trap van alleen. Bij eenzaam hoort alleen maar bij alleen hoeft geen eenzaam te horen. Zo kan je voor alleen zijn kiezen en dat is bij eenzaam vaak niet het geval. Ook kan je alleen gelukkig zijn of gelukkig alleen. Eenzaam gelukkig of gelukkig eenzaam is echter een utopie. Je kan iemand kennen die alleen is maar dat is bij iemand die eenzaam is bijkans onmogelijk. Alleen kan je overleven maar dat lukt bij eenzaam niet. Kortom er zit een groot verschil tussen alleen en eenzaam. Alleen kan het gevoel van eenzaam oproepen terwijl dat bij eenzaam gewoon een feit is. Eenzaam is dus een gevoel of van alle contact verstoken en dat valt in ons drukke Nederland niet mee. Bij deze winterwandeling gaat het er dus om dat alleen weer alltwee zou kunnen worden. Beter was dus de titel 'Alleen maar niet eenzaam' geweest want de nu gekozen titel kan in de praktijk namelijk niet. Waarom dit hele verhaal? Omdat ik een hekel heb aan overdrijven. Prettige dag.
bobmarley schreef op 04-02-2016William, liever niet reageren als je eerst bij upstairs hebt gezeten
Maarten schreef op 04-02-2016@William, van een groot filosoof zoals u had ik meer verwacht. Bij éénzaam hoort niet per definitie alleen, er zijn genoeg mensen die niet alleen zijn, maar toch éénzaam.
William S. Burroughs schreef op 04-02-2016Aan bobmarley. “Some people feel the rain. Others just get wet.” Bob Marley. Prettige avond.
bob zelluf schreef op 04-02-2016William, eenzaamheid is een gevoel en geen feitelijke situatie
William S. Burroughs schreef op 04-02-2016Aan Maarten en bob zelluf. Volgens mij zei ik ook dat eenzaam een gevoel is. Zo kan je je eenzaam voelen in een stampvol cafe. Tot slot is groot filosoof veel te veel eer voor een huis tuin en keuken denker. Prettige nacht.
William S. Burroughs schreef op 04-02-2016Tot slot aan bobmarley. Ik zit nooit upstairs. Alles komt voort uit een kop koffie en een sigaret. Prettige nacht of Rastafari!