Willempiesnor schreef op 01-12-2015Kan ik mijn papiercontainer ook wisselen voor een kleinere? Toch te gek voor woorden, die grote joekel, en dat er geen kleinere is!
Pieppe schreef op 01-12-2015die grote Joekel was bij mij(particulier) vorige week zo vol dat de buren ook nog moesten bijspringen, maar lijkt mij inderdaad wel een goed idee om daarnaast ook kleinere containers beschikbaar te stellen
pff, schreef op 02-12-2015Een NEE NEE sticker op je bus is duurzaam, Dan heb je geen bak nodig. ;)
jan schreef op 02-12-2015gaan de kosten ook naar beneden als je een kleine bak neemt
Sneewitje schreef op 02-12-2015waneer Komt de witte bak voor de sneeee ???
Han schreef op 02-12-2015Een container voor plastic lijkt me een goed idee.
hennie schreef op 02-12-2015SNEEUWITJE; als het valt, onmiddelijk op vegen in een plastic zak doen en aan bieden bij GROFVUIL.
Loes schreef op 02-12-2015Ideaal die papierbak. En kleiner kan niet hoor, zelfs zonder krant zit hij vol. Plastic bak is hier ook erg welkom. Weet hoeveel dit scheelt in de grijze. We kunnen het met 4 personen met een kleine bak af. Het verschil in prijs had als beloning wel meer mogen zijn.
Anne schreef op 03-12-2015Aan loes ik neem aan dat je toch een keer per week bij de supermarkt komt daar staan grote bakkenwaar je plastic afval in kunt doen
Richard schreef op 03-12-2015@Sneewitje, Wanneer neem je een cursus Nederlands?
pff, schreef op 03-12-2015We zijn met ons tweeën en hebben de kleine grijze maar halfvol. Wij hebben geen papier en plastic bak nodig. Je kunt beter producten kopen ipv. verpakkingen.