8:21 uur - Hellendoorn verandert voor eventjes in Hollywood of beter gezegd Heldernwood! Dit is het thema van de ''Slag um heldern 2013''. Een geweldige evenement dat zich elk jaar op Koninginnedag afspeelt in de dorpskern van Hellendoorn.
Mocht u zelf deze ENORME letters willen zien ,ze zijn te bewonderen aan de Luttenbergeweg in Hellendoorn . Rechts voor het Avonturenpark . De letters zijn al in het dorp Hellendoorn te zien.
K**** & G**** schreef op 16-04-2013Schokkend nieuws bericht Slag um Heldern 2013! http://www.youtube.com/watch?v=Om5uCvz7Tjw&feature=youtu.be
Jantine schreef op 17-04-2013Gisteren even in het eggie gekeken. Ziet er fantastisch mooi uit. Goede reclame voor ons dorp Hellendoorn.