IJsclub Hulsen hard aan het werk om ijsbaan te kunnen openen

Datum: 16-01-2013

Bij ijsclub Hulsen wil  men niets horen over  een door verschillende weerstations voorzichtig aangekondigde dooiperiode. Vandaag was men dan ook druk bezig op de Hennie Koersbaan in Hulsen.

Er werd hard gewerkt om het voor de bewoners van onze gemeente op korte termijn mogelijk te maken om ook hier te kunnen schaatsen. Vanmiddag werd er  water op de ijsbaan aangebracht. Men hoopt op deze manier de sneeuw die nu nog op de baan ligt weg te spuiten en het water te laten opvriezen. Dit alles om ervoor te zorgen dat het ijs snel dik genoeg is en de ijspret van start kan gaan.

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Uw reactie

Naam:
Bericht: