Frans uit het Dal schreef op 20-12-2012Frits is een zeer goede fotograaf. De foto's die hij heeft gemaakt zijn prachtig. Zeer storend voor mij is dat op bijna alle foto's een tekst heeft gemaakt. M.i. had dit wel op een andere manier gekund. Hij doet goed werk door vele goede doelen te ondersteunen.
Karen schreef op 20-12-2012Ik kocht het toen het nog een CD was met 1100 foto's voor € 11.- Nu € 10.- voor 2000 foto's op een DVD. Daarom heb ik nu de DVD aangeschaft en vond de aangevulde foto's prachtig. Ik zou willen dat hij daarmee door ging.
Ras,echte Nijverdaller schreef op 22-12-2012Het is VERSCHIKKELEND storend de teksten op de foto's te plaatsen , het kan er ook onder . Hele mooie foto's maar zoals het nu is koop ik de dvd's niet . Ik hoopdat dit aangepast kan worden
Frits Bentsink schreef op 25-12-2012Je kunt het niet iedereen naar de zin maken. Ik heb al meerdere wensen gehoord, maar ik heb hier bewust voor gekozen.De reacties zijn 99% positief. Als iemand een foto heeft waarvan de tekst moet worden verwijderd, ivm afdrukken, kan en wil ik dat GRATIS doen.Tel 612923.
Frans uit het Dal schreef op 28-12-2012Hierboven 3 reacties van lezers van deze site. 2 reacties met de opmerking dat zij teksten op de foto's storend vinden. Dus meer dan 60 % vinden die teksten storend. Ik denk dat Frits die teksten op de foto's plaats als een soort beveiling tegen het kopieren zodat je de foto's niet weer kunt gebruiken. En het is een hobby van hem om foto's te veranderen, teksten bij te voegen en wat je zoal met foto's kunt doen. Hiervoor heb je diverse programma's. Frits breng toch een dvd op de markt zonder teksten. Ik zal het in elk geval waarderen.
H en J. F te Nijmegen schreef op 28-12-2012Wij, Oud nijverdallers vinden de DVD mooi maar jammer dat alles zo door elkaar was gezet. (dan weer van vroeger en dan weer van deze tijd) Maar misschien is dit niet zo makkelijk te realiseren?
Frits Bentsink schreef op 30-12-2012Beste mensen, mijn bedoeling was niet een fotografisch kunstwerkje te vertonen, maar aan de hand van wat teksten de mensen die niet meer precies weten waar en wanneer een bepaalde foto werd gemaakt een beetje te helpen. Zet je de foto's op deze wijze achter elkaar, dan komt, bij een publicatie, zoals in verzorgingstehuizen of in een woonkamer met meer mensen, de ene verrassing na de andere. Het maakt het spannend welke foto en uit welke tijd de volgende foto is. Er bestaan al genoeg publicaties op CD'en DVD van foto's die de mensen niets (meer) zeggen. Ik heb bij een aantal een handje willen helpen. Een tekst is bijna altijd te verwijderen. Voor degene met veel kritiek, willen de overgebleven DVD misschien nog wel voor € 7-.- Dat is voorlopig de prijs van deze DVD waarvan de laatste foto is genomen op 26 december 2012. Positieve kritiek altijd welkom, maar liever niet anoniem.
Frits Bentsink schreef op 30-12-2012Nu is deze video heb verwijderd omdat deze gold tot 31 december, heb ik een nieuwe geplaats. Deze kunt u vinden op www.youtube.com. Tik daar mijn naam, dus Frits Bentsink, en in de volgende pagina: klik op mijn naam. U ziet dan alle videofims van mijn hand.