Jongeren tot 30 jaar met een licht verstandelijke beperking die zich homo, lesbisch of biseksueel voelen zijn zaterdag 17 november van harte welkom in COC Zwolle aan de Kamperstraat 17. Die middag organiseert Café Oké namelijk een bijeenkomst speciaal voor hen.
Al meer dan 12 jaar organiseert Café Oké elke eerste zaterdag van de maand een middag voor mannen en vrouwen met een beperking. Omdat de meeste bezoekers boven de 40 zijn, vinden jongere bezoekers hier weinig aansluiting en komen ze zelden.
Café Oké wil graag ook iets voor deze jongeren doen. Wat precies, willen de Café Oké begeleiders graag van de jongeren zelf horen op 17 november, van 2 tot 4 uur. Onder het genot van koffie en thee met koek willen ze hier met elkaar over praten.
Begeleiders of familieleden zijn uiteraard ook welkom.
Meer informatie is te krijgen door te mailen naar cafe-oke@coczwolle.nl.