Brandweer houdt acties om vrijwilligers te werven (video)

Datum: 03-11-2012

Met verschillende acties willen de brandweerkorpsen van Hellendoorn en Nijverdal extra aandacht vragen voor de werving van vrijwilligers voor beide korpsen.

Korps Nijverdal had zaterdagmorgen in de vijver nabij de Wierdensestraat een auto te water gelaten met daarachter een groot bord met de tekst “Brandweer Nijverdal zoekt collega’s’. Vanuit de hoogwerker onthulde wethouder Coes het bord.


In Hellendoorn werd een promotiedag gehouden op de Schapenmarkt. Van 10.00 tot 15.00 uur werden er demonstraties gegeven zoals vlam in de pan, een ontploffend gasbusje en fietsen knippen. Daarnaast was de container van Brandveilig Leven aanwezig en een infokraam.

De korpsen hopen dat door de acties van vandaag zich nieuwe vrijwilligers zullen aanmelden. 

 

 

 

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Jantje schreef op 03-11-2012

De gesloten club gaat het verder zoeken, als familie en kennissen er al niet meer bij willen dan moet je wat! Maar of je er ooit bij gaat horen, vast wel......als je jarenlang de rot klusjes mag doen!

Frans uit het Dal schreef op 03-11-2012

Geweldig die promotie. Dus sportieve en gezonde mensen meld je aan. Wij burgers hebben U nodig

Dinand ter Haar schreef op 03-11-2012

He Jantje, als je echt een kerel met ballen bent moet je je echte naam gebruiken ongeacht over wat voor een korps je het hebt.Voor de rest was het een zeer geslaagde dag. Complimenten voor de brandweer.

gerd vd berg schreef op 03-11-2012

waarom nog 2 korpsen!???!

Abc schreef op 03-11-2012

Vanwaar deze nagatieve berichten. Vandaag moest er weer een groep(12jongeren)examen doen in Utrecht.Dus zo simpel is het ook nog niet ( 9 geslaagd)Dus geen vriendjes @jantje.

Jules schreef op 04-11-2012

Nou maar hopen op vele aanmeldingen zodat we de veiligheid van iedereen kunnen en blijven waarborgen.

lexiesupersexie schreef op 04-11-2012

een gesloten club is het in mijn ogen nog nooit geweest ik zit al meer als 10 jaar bij de vrijwilbrandweer nijverdal/hellendoorn ik heb nog nooit rot klusjes gehad wel dankbare klusjes en met plezier gedaan het zal toch te gek voor woorden zijn als we de familie moeten bellen of ze bijvoorbeeld hun dochter of zoon uit een autowrakken willen halen.dus jantje als niveau erg laag is en geen condities heb dan houd het op natuurlijk .

R. F. schreef op 04-11-2012

Goed actie en nu maar hopen op vele vrijwilligers. Trots op de brandweer ze doen heel goed werk: laat Jantje maar lekker zeuren hij weet niet wat de brandweermannen allemaal tegen komen in hun vak. En de opleidingen die ze moeten volgen zijn zwaar.

ruud schreef op 04-11-2012

Graag meer vrouwen bij de brandweer dan gaan we ook vaker kijken bij een brand

Uw reactie

Naam:
Bericht: