Wij gaan dan ook graag in gesprek met bedrijven en organisaties voor de agrarische sector in onze gemeente. Natuurlijk zijn overige belangstellenden ook welkom om met ons mee te praten.
Deze avond zijn we te gast bij de familie Kloosterman aan de Oude Twenseweg 10 in Marle. Hier kan men zelf bekijken hoe een modern agrarisch bedrijf er uit kan zien.
De avond begint om 20.00 uur, maar de koffie staat klaar vanaf 19.45 uur.
Om alles goed te kunnen organiseren op deze unieke locatie, verzoeken wij belangstellenden om zich aan te melden voor deze avond via beaberkhof@berkhof.nu
Als gastsprekers komen de heer Jaco Geurts en mevrouw Elske van der Mik naar onze gemeente. Beiden zijn kandidaat voor de Tweede Kamer verkiezingen. De heer Geurts staat op nr. 8 en is landbouwspecialist. Mevrouw Van der Mik staat op nr. 26 en is dierenarts.
Reden genoeg om aanwezig te zijn bij deze bijzondere “Even buurten” avond van het CDA.