18.40 uur - Op vrijdag 5 juli start de jaarlijkse boekverkoop in de ZINiN Bibliotheek Nijverdal, een moment waar boekliefhebbers tegen een klein prijsje hun slag kunnen slaan. Je hebt voor 50 cent per exemplaar al kans om je favoriete boek of dvd te kunnen scoren en er is keus genoeg. En voor slechts 1 euro heb je maar liefst tien tijdschriften naar keuze.
Dus haal je bigshopper maar vast tevoorschijn, want er liggen weer prachtige exemplaren op je te wachten. In de andere vestigingen start ook een boekverkoop, maar deze zijn wat kleiner van opzet vergeleken met de verkoop in Nijverdal.
Gevarieerd aanbod
Het aanbod is, net als voorgaande edities, weer zeer gevarieerd. Naast romans, informatieve boeken, tijdschriften en strips, zijn er ook boeken voor de jeugd. Uiteraard mogen prentenboeken voor kleuters en informatieve boeken voor de jeugd ook niet ontbreken. Voor een klein bedrag kun je de leukste boeken, dvd’s en tijdschriften scoren. Kortom: er liggen weer vele pareltjes te wachten op een nieuwe eigenaar, waardoor ze een mooi tweede leven krijgen.