Dialectcafé met Mariska Woertman verplaatst naar In de Tonne
Datum: 09-11-2023

13.09 uur -
Vanwege overweldigende belangstelling is het Dialectcafé van woensdag 15 november 2023 met Mariska Woertman verplaatst van het Noaberhuus naar zaal In de Tonne, Dorpstraat 66, Hellendoorn. Bovendien zal Mariska ook een lezing houden op donderdag 16 november, ook bij In de Tonne. Iedereen die zich heeft opgegeven krijgt persoonlijk bericht.
Zwerven over de wereldzeeën
Vorig jaar heeft Mariska Woertman een zeer bijzonder avontuur afgerond. Samen met haar man en twee dochters ondernam zij een zeiltocht die haar via vele oceanen en zeeën in meer dan dertig landen bracht. In 2018 koos het gezin met hun boot Zouterik het ruime sop om een reis te beginnen die uiteindelijk vier jaar duurde. Deze wereldreis maakte diepe indruk en er gebeurde natuurlijk van alles, leuke dingen, maar ze ondervonden ook tegenslagen. Naar aanleiding van het avontuur schreef Mariska het boek Los van alles, zwerven over de wereldzeeën, verkrijgbaar in de boekhandel.
Over haar ervaringen komt Mariska Woertman vertellen, opgeluisterd met foto's en korte films. Natuurlijk doet ze dat in haar modersproake, ze is het Helders niet verleerd. Tevens is Los van alles te koop voor € 25,--.
Bert Jansen zorgt voor de muzikale noot. Het wordt weer een leuke, afwisselende avond.
Wie zich nog niet heeft aangemeld, kan dat alsnog doen via e-mail: dialectcafehellendoorn@gmail.com .
Dialectcafé bij zaal In de Tonne
Woensdag 15 november 2023 en donderdag 16 november 2023
Aanvang 20.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur)
De toegang is gratis, maar een vrije gift is welkom.
Reacties via Facebook
Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.
Reacties
Uw reactie