Vakantietip: Beleef de lente met Natuurmonumenten op Landgoed de Sprengenberg, Haarle
Datum: 07-04-2023

11.08 uur - Ga in de meivakantie de natuur in met de boswachter! De boswachters van Natuurmonumenten vertrekken op woensdag 26 april en 3 mei om 11 uur voor een mooie boswandeling rond de Palthetoren. Een tocht van ca. 1,5 uur.
Ga mee en beleef de lente in de natuur rondom het landgoed. Ontdek de geschiedenis van de Palthetoren.
Aanmelden mag, maar hoeft niet. Trek je wandelschoenen aan en kom naar het historische erf van Herberg de Pas, Molenweg 2 te Haarle. Honden, mits aangelijnd, zijn welkom.
Prijs volwassenen: € 4,- voor leden Natuurmonumenten en € 6,- voor niet leden.
Prijs kinderen: €2,- voor leden Natuurmonumenten en € 4,- voor niet leden.
Reacties via Facebook
Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.
Reacties
Uw reactie