Margreeth Krommendijk nieuw raadslid ChristenUnie Hellendoorn

Datum: 22-11-2019

08:46 uur - Tijdens de gemeenteraadsvergadering van december zal Margreeth Krommendijk-Grit worden beëdigd als raadslid voor de ChristenUnie in Hellendoorn. Het bestuur en de fractie zijn verheugd met het feit dat zij namens de ChristenUnie zitting zal nemen in de gemeenteraad. Krommendijk-Grit is al enkele jaren actief in de steunfractie. Zij zal de portefeuille Algemene Bestuurlijke Zaken en Middelen namens de ChristenUnie behartigen. 

Margreeth is werkzaam als docent en was als steunfractielid actief betrokken bij de portefeuilles Onderwijs, Zorg en Veiligheid. Daarnaast heeft ze ervaring opgedaan bij de Provinciale Statenfractie van de ChristenUnie, wat in haar komende werkzaamheden zeker van pas komt.

Margreeth Krommendijk-Grit is de nummer 5 van de kandidatenlijst. Gineke Welleweerd (nr3) en Eva Kerklaan (nr4) zien met moverende reden af van het raadswerk maar blijven wel actief in de steunfractie.

De ChristenUnie is er van overtuigd dat Margreeth Krommendijk een waardevolle kandidaat is om de fractie weer te completeren. 

 



Reacties via Facebook

Vanaf nu kun je ook reageren via Facebook! Wel zo makkelijk. Als je liever via het normale reactieformulier werkt, kan dat natuurlijk ook. De reacties worden niet vermengd, zodat de mensen die het bericht via Facebook krijgen, de discussie ook kunnen volgen.

Reacties

Geronimo schreef op 27-11-2019

Helaas moet ik hier maar reageren, want HvH plaatst het grote nieuws niet. De bezuinigingen van de gemeente hoeven in principe niet door te gaan. Aangezien ongeveer 25% van de ambtenaren liever niet meer bij de gemeente wil werken, moet je hen dus ontslaan wegens motivatie-gebrek. Dit levert volgens mij voldoende besparing op. Het personeelsbestand bij de gemeente is nl niet dusdanig omlaag gegaan, sinds er computers werden geinstalleerd, zodat er van onderbezetting nauwelijks sprake kan zijn. Wel van een overbezetting heden ten dage.

Mitis schreef op 27-11-2019

Beetje in de war Geronimo? Geen plezier in je werk dus ontslag is dat een SP programma punt? De ambtenaren die klagen weten niet hoe het in de grote mensen wereld werkt. Ze hebben niet door dat ze een lief Melkertbaantje hebben, wel veel gezeur dat is me helder...

Geronimo schreef op 28-11-2019

Mitis, een contradictie, wat je hier neerpent. Of ik ben in de war en dan hebben de ambtenaren fijn werk of ik heb het juist en de klagende ambtenaren met een Melkertbaantje weten niet hoe de grote mensen wereld werkt. Zeg het maar. PS lees zelf maar even het SP programma. ;)

Mitis schreef op 28-11-2019

Het werk van ambtenaren is vast niet prettig - ik was er ook niet geschikt voor - ze hebben wel zelf gesolliciteerd op een saai en risicoloos bestaan, klagen lijkt me echter nooit een geldige ontslagreden.

Han schreef op 01-12-2019

Geronimo, je hebt hier volkomen gelijk. Het gemeentehuis is behoorlijk overbevolkt. Daarnaast zit de gemeente ook behoorlijk ruim in hun machinepark, maar toch besteden ze werk uit aan derden. Dubbele kosten, die op de burger verhaalt gaat worden. De woorden efficiënt werken is lang geleden verbannen uit het (rusthuis) gemeentehuis.

Wat ben ik toch een tut! schreef op 01-12-2019

Klopt, heel eenvoudige, goedkope arbeid is vervangen door (dure) machine’s en computers. Deze ‘klusjesmensen’ worden nu met flinke subsidie weer op andere werkplek geplaatst.

Uw reactie

Naam:
Bericht: